Просмотр полной версии : Вопрос к украинцам


Знающий
27.02.2004, 14:51
Тут украинцев нет,одни хохлы!Сходите-ка лучше на Еву,вот там действительно настоящие девченки-украинки есть,помогут!

Тьотя Мотя
27.02.2004, 17:27
туди куди йшов

Тьотя Мотя
27.02.2004, 17:30
я бы с удовольствием вам помогла, но написать поздравление незнакомому человеку... сложно, скажем так :).

Kat
27.02.2004, 18:06
Вот такое я нашла поздравление к 8 марта:)
Можно набрать в яндексе "свято 8 березня" - там получите кучу ссылок на поздравления женщин с 8 марта. Можно перекроить их под свой случай.


Привітання зі святом 8 Березня

Милі і чарівна наша .....!

Сердечно поздоровляю Вас з чудовим святом весни і любові - 8 березня!

Міжнародний жіночий день ще раз нагадує чоловікам, що усіма своїми успіхами вони зобов'язані Вам - ненаглядним, любим матерям і бабусям, сестрам і дружинам. На Ваших плечах не тільки тягар домашніх турбот. Дбайливо оберігаючи сімейне вогнище, не шкодуючи сил і здоров'я, Ви берете активну участь в усіх сферах суспільного життя. І робите це не тільки нарівні з чоловіками, але й, дуже часто, перевершуючи їх.

Низький вам уклін і величезне спасибі за щедрість і красу душі, невичерпну енергію, ніжність і любов, що Ви несете із собою.

Щиро бажаю вам міцного здоров'я, постійної уваги з боку чоловіків, спокою і благополуччя в родині, вічної весни і щастя.

Chemistry
27.02.2004, 18:22
До чего ограниченная и тупая личность! Сразу видно отсутствие хорошего, качественного образования!
Вас родители не научили, что ко всем нужно относиться с уважением? Все народности хороши и нужны в мире. Впрочем, иногда встречаются паршивые овцы вроде Вас.
Относитесь к людям по-доброму! Глядишь, и жить легче станет!

.
Natulia
29.02.2004, 22:53
офіціоз суцільний. пошукаю, але не обіцяю

Ксана
02.03.2004, 11:02
Вот два пожелания:
Щастя - без міри!
Здоров'я - без міри!
Успіхів море,
Надії та віри!

Бажаю здоров'я,
Любові, удачі,
Щоб Ви не зазнали
Ні горя, ні плачу,
Щоб рідні та друзі
Не забували,
Лиш щастя і радість
В житті тільки знали!
Это с открыток, автор І.Бутенко.